KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9647012
nr 964 7012
Carl Oscar Borg
(1879-1947), USA
Akvarell, Carl Oscar Borg (1879-1947), Infångandet, signerad 43, 10x16
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 25 maj 2015
kl 18:16:48
24/5 19:28:26
2.200 kr
25/5 18:11:48
- Klassiska
25 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska